Více o mně...

Jsem Václav Hadrava a jsem Rebel 🙂 

 

Rád vytvářím nové příležitosti a jednoduše si jdu vlastní cestou. Jdu často proti proudu a baví mě bořit obecné mýty založené na tom, že to tak dělají všichni a že si nesmím moc dovolovat. Já jsem si svoji MOC dovolil a hodně mě naplňuje, když můžu pomoci zažít úspěch a zlepšit kvalitu života i lidem okolo sebe. 
Pochopil jsem, že myšlenka je to, co řídí naši realitu. Možná také vnímáte, že inkvizice neustále drží opratě propagandy, aby se lidstvo náhodou neosvobodilo...

 

V podstatě ukazuji lidem, jak se mohou mít v životě lépe - mnohem lépe!

Z toho důvodu řeším tyto 4 základní oblasti života a jejich optimalizaci - Vztahy, Práce, Prosperita, Čas pro sebe.

V tomto období nejvíc řeším, co se děje v systému a v ekonomice za šílenosti a jak z toho ven.
Jak vydělat na další krizi, nebo jí alespoň nemuset platit ze svého.
Jak zbohatnout na tom, na čem většina lidí prodělá a přijde o všechno, kvůli svojí neznalosti.

 

Ukazuji lidem, proč je v dnešní době extrémně důležité převádět část majetku mimo bankovní sektor. Učím je, jak využít slabiny dnešního systému a vydělat na tom peníze - jak využít další fázi vývoje ekonomiky jako úžasnou příležitost.

 

Lidé mě vnímají jako odborníka, protože jsem v tomto oboru za posledních 10 let už hodně dokázal. Vím proto, jak z úspěšných a šikovných lidí udělat ještě úspěšnější.

 

Jednoduše dělám to, co mě baví, a díky tomu rostu a sílím. Zároveň věřím na spolupráci a skládání sil, takže jsem nejspokojenější, když rosteme společně.

Reference

Co o mě říkají moji klienti?

Pochopila jsem, jak moc je důležitá nezávislost na bankovním systému. Dnes to radím i svým klientům.
PetraFinanční poradce
Zaujalo mě, jak do sebe všechno hezky zapadá. Václav to vše staví na zdravém selském rozumu.
HonzaInformatik
S penězi pracuji denně, ale to co mi poradil Václav je úžasné. Jakmile se budu potřebovat znovu s něčím poradit, rozhodně se znovu obrátím na něj!
JanaÚčetní
Nikdy jsem na peníze nepohlížel jako na příjemnou formu energie, o které je dobré přemýšlet, mít k ní hezký vztah a předem vytvářet účel a záměr, který mi pomohou peníze naplnit a získat. Po procitnutí z této nevědomosti si nyní uvědomuji, jak je potřebné používat zdravý selský rozum a změřenou pozorností vnímat i ekonomické souvislosti zahrnující věci mimo bankovní systém. Naštěstí je tady Václav Hadrava, který mi dokázal výborně poradit, a jen díky němu jsem si uvědomil, jak moc je potřeba si k penězům udělat hezký vztah.Tím jsem se dostal z finanční apatie. Mnohokrát za to děkuji a těším se na další rady a spolupráci. Každému mohu jen doporučit!
FrantišekVedoucí výroby
Když jsme se potkali poprvé, byla jsem na dně. Neviděla jsem žádnou možnost, jak bych mohla svoji situaci vyřešit, zlepšit, zkrátka s ní něco udělat. Vy jste mi ukázal cestu a já věřím, že jsem udělala dobře. Ani nevíte, jak moc si Vaší pomoci vážím. Chtěla bych Vám z celého srdce poděkovat. Vážím si Vaší profesionality, Vašich znalostí a zkušeností, ale i Vaší lidskosti a přátelského přístupu, které jsou pro mě více než důležité.
LibušeDeveloper
U Václava oceňuji, že se mi vždy snažil vysvětlit vše srozumitelně a nepodnikal další kroky, dokud si nebyl jistý, že všemu rozumím a souhlasím s navrhnutým řešením. Spolupráce s ním byla vždy velmi příjemná a přínosná. Je na něj absolutní spolehnutí, pokaždé je na schůzku důkladně připravený. Jeho znalosti a záměry jsou na úrovni dokonalého profesionála. Vím, že se na něj mohu s důvěrou obrátit a rozhodně se těším na naši další spolupráci!
JosefAdvokát

Kontakt

Jestli Tě zajímá jak Ti mohu být užitečný, můžeš mě kontaktovat.

Telefon

+420 777 621 468

E-mail

info@vaclavhadrava.cz

Facebook

www.facebook.com