FAQ

Mít koupené slitky raději doma nebo raději v externí úschově u profesionálů?

Velké korporace a významní světoví investoři neskladují své drahé kovy doma v trezoru, ale využívají služeb světových lídrů v oblasti uskladnění (dokonce i samotné centrální banky). Tyto sklady jsou nepřetržitě 24 hodin denně monitorované a hlídané ozbrojenými strážemi, trezory jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi s plným pojištěním. To se zkrátka opravdu nedá srovnávat. Zajímá Vás, jak mít uskladněné své drahé kovy tím nejbezpečnějším způsobem a přitom být neustále flexibilní se svými drahými kovy, ať už jste kdekoliv na světě s likviditou 48 hodin? Stačí navštívit můj webinář a vše se dozvíte.

Jaké jsou ceny slitků u vás?

Známá věc je ta, že když kupujete po malých slitcích, máte dobrou dělitelnost a flexibilitu, ale špatnou cenu za gram. Naopak když kupujete po velkých slitcích máte dobrou cenu za gram, ale špatnou dělitelnost a flexibilitu. Nebylo by nejlepší mít vynikající dělitelnost, být naprosto flexibilní a zároveň mít výbornou cenu za gram? Myslíte si, že je to nemožné? Omyl, navštivte můj webinář, kde Vám ukáži možnosti, které vás chytnou za srdce.

Mohu to zkusit již za 10 tisíc?

U někoho jiného by odpověď byla jistě ANO. U mě však je NE. A to ne z důvodů, že by to technicky nebylo možné, ale z mého vlastního přesvědčení, že to prakticky vám nic nevyřeší a tím pádem ani nepomůže. Drahé kovy nejsou za mě jako něco „na zkoušku“ nebo od toho že „tak to ještě nemám – tak si je koupím“. Aby to pro vás bylo smysluplné a doopravdy to mělo možnost zlepšit Váš život (finančně), je třeba už dnes nějaký kapitál mít a brát to vážně. A kolik to je? Vyplňte registrační formulář a navštivte můj webinář, kde se dozvíte vše podstatné a důležité. Máte v tom jasno? Pak mě kontaktujte přímo.

Co když má investice nevydělá?

Nebudu vám lhát - i to se může stát. Je to otázka pravdě-podobnosti, ale při přicházející globální ekonomické krizi je téměř jisté, že drahé kovy zhodnotí několikanásobně. O tom jsem přesvědčen nejen na základě mých 20ti letých zkušeností a znalostí, ale také na základě mnohasetleté historie a faktů, které vám rád ukáži. Chcete se dozvědět fakta o ekonomice a zkažených měnových systémech a udělat si vlastní názor na reálnost výdělku na následující období? V případě, že ano, vyplňte registrační formulář a navštivte můj webinář.